Levné oblečení

Velkoobchod second hand Praha

Nakupování v second handech je v poslední době velmi oblíbené. Není se čemu divit, protože oblečení je tak možné zakoupit o více než polovinu levněji, než v klasických konfekčních obchodech s novými módními kousky. Daleko více lidí se tak spoléhá právě na oblečení, které pochází tzv. z druhé ruky. Je levnější, často ve stejné kvalitě jako je tomu u oblečení nového a jediné, co lze považovat za nevýhodu, je omezené množství velikostí, které v second handech jsou.

Pokud hodláte nakupovat jen po kusech, rozhodně se nedívejte na nabídku velkoobchodních second handů. Příliš totiž nepochodíte.

Velkoobchody s oblečením totiž prodávají oblečení jen po několika stech kusech, mnohdy po desítkách, ale oblečení je pečlivě zabaleno. Jedná se totiž o oblečení, které je určeno zejména pro maloobchodní prodejce a tak i další prodej různým zájemcům.

Zpravidla je oblečení baleno ve větších pytlech, v nichž se nachází několik desítek kusů jednotlivého oblečení – například triček, tílek, spodního prádla nebo kalhot, jež jsou rozděleny podle velikosti. Pro maloobchodní prodejce je v tomto směru nevýhodou, že nikdy nemohou vědět, v jakém je oblečení stavu a zda není na některých místech poškozené. Více méně jde tak trošku o risk pro maloobchodníky.

Velkoobchody mají běžně vedené své internetové stránky, kde je zároveň možné nakupovat. A odkud takové oblečení pochází? Zejména ze zahraničí, odkud je denně do České republiky přepravováno tisíce kusů oblečení, jež se u nás prodává v second handech. 

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Second handy a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.