Levné oblečení

Marwill second hand

Marwill second hand je jeden z prvních pojízdných “hrabáků”, které ale rozhodně na oblíbenosti ani návštěvnosti neztrácí. Společnost Marwill původně začínala jen v Hradci Králové, dnes je ale možné skupovat oblečení i v několika dalších větších městech České republiky. Na trhu s oblečením pocházejícího ze second handu se společnost Marwill pohybuje již více jak 17 let a není se tak čemu divit, že za dobu své existenci si firma získala své místo na trhu s oblečením. A jak již bylo řečeno, výprodeje second handu Marwill probíhají hned v několika městech republiky.

Prodej probíhá velmi jednoduše a o zahájení prodeje se většinou dozvíte jen z různých plakátů, které budou s menším předstihem vylepeny. Zpravidla se prodej odehrává v různých halách, které si společnost pronajme, oblečení rozloží a rozvěsí, následně jej prodává za daleko nižší cenu, než byla původní cena pořizovací. Ženy, muži a dokonce i děti si přijdou na své, pokud jde o oblečení, doplňky, obuv nebo jiné drobnosti, které jsou určeny pro běžné nošení.

Na základě ročního období je tak oblečení velmi dobře vyčleněno, před zimou tak můžete narazit například na hřejivé kabáty nebo zimní kozačky, které vám zajistí teplo pro nohy během zimních měsíců.

Second handy navíc už dávno nejsou jen obchody se starým a obnošeným oblečením, které je prodáváno za pár korun. V současné době jsou second handy plné pěkného a téměř nového oblečení, stejně je tomu u second handu Marwill.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Prodej levného oblečení a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.