Levné oblečení

Retro oblečení 80. léta

Prvky, oblečení i doplňky 80. let se pomalu ale jistě vrací nejen do ulic celého světa, ale dokonce i na přehlídková mola. 80. léta výjimečná mnoha skutečnostmi a móda k nim pochopitelně patřila naprosto neodmyslitelně. Vyznačovala se legínami, které jsou v dnešní době zvlášť populární, mrkváčemi a samozřejmě i velmi výrazným líčením, které je díky novým kosmetickým produktům v dnešní době daleko střídmější, ale dívky se rtěnkami ani očními stíny tak jako tak nešetří. Retro oblečení 80. let tak už dávno není jen výsadou pro tomu určené společenské události nebo studentské párty, ale dokonce i běžného nošení.

Výjimkou ale pochopitelně nemohla být ani barevná trička. Pestré barvy obecně převládaly na většině oblečení, ať už šlo i trička nebo jiné módní oblečení té doby. Zajisté si také velmi dobře vzpomenete na zakasaná trička do kalhot nebo legín, což bylo výsadou všech, kdo šli s dobou. Jinak tomu ostatně není ani dnes. Trička se zase vracejí do kalhot, legíny jsou prodávány na každém rohu a to ostatně platí i o kalhotách střihu nahoře široké, dole úzké.

V současné době je možné se zúčastnit různých párty, které jsou zaměřeny právě na retro 80. let. Podmínkou je, aby byl každý účastník oblečen v takovém stylu, jako vyžaduje tematika dané události. Ne každý má ale doma k dispozici retro oblečení, a pokud jej chcete pořídit, rozhodně si připravte i pár tisíc korun. Originální retro oblečení není právě nejlevnější záležitostí a spolehnout se tedy můžete například na půjčovny, kde si zaručeně vyberete. Půjčovny přináší několik desítek různých kostýmů, které jsou ve stylu retro 80. let. Na každé párty pak budete vypadat jako skutečné hvězdy té doby.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Oblečení retro stylu a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.