Levné oblečení

Kostýmy retro a hippies oblečení

Chystáte se na tématickou párty, která vyžaduje originální kostým? Takových společenských akcí je v poslední době víc než dost a podmínkou pro účast na takové párty, je většinou kostým. Na oblíbenosti neztrácí ani retro párty, které jsou jako stvořené pro oblečení v retro a hippie stylu.

Retro párty jsou i díky oblečení velmi veselé, barevné a především optimisticky naladěné. Na to má mimo jiné podíl i oblečení, které je plné pestrých barev a originálního stylu, pro který je retro a hippie oblečení tak oblíbené.

Retro a hippie oblečení, obuv a doplňky jsou poměrně finančně nákladné, a pokud právě tento styl není ten váš, je vhodné si pro některé příležitosti zakoupit kostým. Půjčoven kostýmů je dnes hned několik a většinu z nich najdete hlavně na internetu. Právě na internetových stránkách různých půjčoven kostýmů najdete kompletní nabídku retro i hippie kostýmů, ze kterých si zaručeně vyberete ten, který bude pro vaši párty ten nejlepší.

Nutno zmínit, že kostýmy jsou skutečně už na první pohled velmi originální a nechybí dokonce ani paruky, se kterými dosáhnete ještě originálnějšího vzhledu a možná, že budete dokonce k nepoznání.

Retro párty dnes rozhodně nejsou nic zcela výjimečného. Pokud jste kreativní, máte dobré nápady a samozřejmě i čas, můžete si nějaký retro a hippie kostým dokonce ušít doma sami.

Bohatě vám k tomu postačí vaše staré oblečení, které můžete sami doma potisknout, pomalovat nebo ho sešít tak, aby vypadalo co možná nejoriginálněji.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Oblečení retro stylu a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.