Levné oblečení

Zimní kojenecké oblečení

V zimě je nutné každého kojence co možná nejvíce chránit před chladem a mrazem, kterému je vystavován na pravidelných procházkách i například při přesunech z domácnosti do auta. Kojenci je nutné zajistit co možná největší teplo a to pro celé tělo.

Kočárek je perfektním řešením, jak ochránit dítě před větrem, před chladem to ale musí zajistit kvalitní zimní oblečení – dvojnásobek to platí v případě, že je vaše miminko právě narozené. Oblečení je sice nezbytností, ale rozhodně se neobejdete bez kvalitního zimního fusaku, který miminko příjemně zahřeje a navíc mu poskytne pohodlí.

Na zimu je důležitý dětský fusak 

Na trhu se nachází obrovské množství fusaků, které se od sebe na první pohled nijak neliší. Opak je ale pravdou a ve fusacích, jež jsou běžně nabízeny prodejnami s dětským zbožím, jsou značné rozdíly. Zejména pak ve vnitřních výplních a materiálech, ze kterých jsou vyrobeny.

Fusaky obecně nejsou nijak levnou záležitostí a čím chcete kvalitnější, tím se samozřejmě víc a víc prodraží. Vůbec to nejlepší, co můžete dítěti dopřát, je fusak z beránka. Tento materiál je velmi hřejivý, odolný a fusak tak zajisté při pravidelném používaní využijete i na další dítě. Cena těchto fusaků se pohybuje od 3 500,- Kč. Nebojte se, lze sáhnout i po daleko levnější variantě.

Cenově přijatelné jsou zimní fusaky z plyše nebo fleece. Při jejich výběru je ale nutné věnovat pozornost hlavně velikosti. U kojenců je totiž velmi důležité, aby fusak seděl téměř na míru – větší může být jen minimálně. Důvodem je fakt, že jen tak má fusak velkou hřejivost. Pokud by byl fusak příliš velký, nedokáže zajistit stálou teplotu těla dítěte během chladného počasí.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Kojenecké oblečení a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.