Levné oblečení

Oblečení pro nedonošená miminka

Některé maminky nakupují kojenecké oblečení už od první chvíle, kdy se o svém těhotenství dozvědí, jiné zase až poté, co se dozvědí přibližnou váhu děťátka po porodu. U nedonošených dětí je ale nutné postupovat velmi opatrně. Pokud se tedy vaše miminko narodí dříve, než si sami přejete, klasické oblečení ve velikosti 56-62 můžete rovnou odložit bokem. Vaše novorozeně z něj totiž vypadne, bude až příliš velké a sedět mu nebudou dokonce ani kojenecké ponožky. Nedonošené děti jsou daleko menší, křehčí a méně obratné, než je tomu u dětí narozených v řádném termínu.

U nedonošených dětí je navíc nutné dávat pozor, aby bylo miminko neustále v teple, ideální je doma přitápět, jak jen je to možné. Vám možná bude velké horko, ale vašemu děťátku bude i v oblečení a teplé dece tak akorát.

Oblečení pro nedonošená miminka v klasických obchodech s kojeneckým oblečením s největší pravděpodobností neseženete. V současné době je jen pár prodejen, které se zaměřují jak na prodej klasického kojeneckého oblečení, tak i oblečení pro nedonošená miminka. Pokud jde o internet, rozhodně nepřijdete zkrátka. V internetových obchodech najdete stejně krásné oblečení pro nedonošená miminka jako v každé jiné prodejně s oblečením a navíc je pro vás výhoda, že velikost oblečení začíná někde na velikostech 44. Lze samozřejmě sehnat i oblečení menších velikostí, většinou je ale na objednávku.

Sortiment oblečení pro nedonošená miminka je naprosto identický a rozhodně se rodiče nemusí obávat toho, že by nebylo z čeho vybírat. Oblečení je přitom stejně pěkné a disponuje kvalitními materiály, jako je tomu u oblečení pro kojence klasických velikostí.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Kojenecké oblečení a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.