Levné oblečení

Měsíční archív: Říjen 2014

Zimní kojenecké oblečení

V zimě je nutné každého kojence co možná nejvíce chránit před chladem a mrazem, kterému je vystavován na pravidelných procházkách i například při přesunech z domácnosti do auta. Kojenci je nutné zajistit co možná největší teplo a to pro celé tělo.

Kočárek je perfektním řešením, jak ochránit dítě před větrem, před chladem to ale musí zajistit kvalitní zimní oblečení – dvojnásobek to platí v případě, že je vaše miminko právě narozené. Oblečení je sice nezbytností, ale rozhodně se neobejdete bez kvalitního zimního fusaku, který miminko příjemně zahřeje a navíc mu poskytne pohodlí.

Na zimu je důležitý dětský fusak 

Na trhu se nachází obrovské množství fusaků, které se od sebe na první pohled nijak neliší. Opak je ale pravdou a ve fusacích, jež jsou běžně nabízeny prodejnami s dětským zbožím, jsou značné rozdíly. Zejména pak ve vnitřních výplních a materiálech, ze kterých jsou vyrobeny.

Fusaky obecně nejsou nijak levnou záležitostí a čím chcete kvalitnější, tím se samozřejmě víc a víc prodraží. Vůbec to nejlepší, co můžete dítěti dopřát, je fusak z beránka. Tento materiál je velmi hřejivý, odolný a fusak tak zajisté při pravidelném používaní využijete i na další dítě. Cena těchto fusaků se pohybuje od 3 500,- Kč. Nebojte se, lze sáhnout i po daleko levnější variantě.

Cenově přijatelné jsou zimní fusaky z plyše nebo fleece. Při jejich výběru je ale nutné věnovat pozornost hlavně velikosti. U kojenců je totiž velmi důležité, aby fusak seděl téměř na míru – větší může být jen minimálně. Důvodem je fakt, že jen tak má fusak velkou hřejivost. Pokud by byl fusak příliš velký, nedokáže zajistit stálou teplotu těla dítěte během chladného počasí.

Vložil Kojenecké oblečení | Štítek , , , | Zanechat komentář

Kojenecké oblečení Disney

Disney přináší celou řadu kojeneckého oblečení, které nese obrázky různých zvířátek a oblíbených postaviček Disney. A nejde přitom jen o oblečení, ale i například o povlečení, hračky nebo drobnosti, které se vztahují k oblíbeným Disney postavičkám.

Kojenecké oblečení Disney je v dnešní době snadno k dostání a to jak v kamenných obchodech s kojeneckým a dětským zbožím, tak dokonce i v obchodech internetových, které většina maminek upřednostňuje. Nakupování na internetu se pro rodiče, jež mají doma malá miminka nebo dokonce novorozeňata, stalo velmi oblíbeným. Z pohodlí domova si tak mohou nakoupit veškeré potřeby, které aktuálně chtějí.

Kojenecké oblečení s různými motivy nebo známými postavičkami rozhodně vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte, mnohdy dokonce i na tváři rodičů. Svým dětem tak můžete dopřát například oblečení s obrázky Medvídek Pú, Mickey Mouse, Šmoulové a s různými dalšími postavami ze všech pohádek a dětských seriálů Disney.

Tak jako tak v souvislosti s kojeneckým a dětským oblečením vždy platí – u kojeneckého oblečení dvojnásobek, že oblečení je nutné vybírat s maximálním důrazem na kvalitu použitých materiálů. Každé oblečení, které kojenci koupíte, by mělo projít testováním, na jehož základě bude prokázáno, že je zcela zdravotně nezávadné.

V posledních letech je poměrně problém s různými padělky, které jsou sice zajímavé svou velmi nízkou cenou, ale kvalitou materiálů už vůbec ne. Všem rodičům se proto vždy doporučuje, aby nakupovali oblečení pro kojence jen ve specializovaných kamenných prodejnách nebo internetových obchodech, kde je kvalita srovnatelná s pořizovací cenou naprosto zaručeně. Rodiče se tak vyhnou případným alergickým reakcím dítěte na nežádoucí materiály nebo mírným vyrážkám, které mohou v kojeneckém období vznikat.

Vložil Dětské značkové oblečení | Štítek , , , | Zanechat komentář

G mini kojenecké oblečení

Značka G-mini  je mezi rodiči velmi oblíbená. Rozhodně se není čemu divit, protože na výrobu oblečení je kladen obrovský důraz a nutno říct, že v tomto případě se jedná o skutečnou kvalitu. V současné době je prodej kojeneckého oblečení G-mini zajištěn jak v České republice, tak i na Slovensku. Postupně navíc začíná expandovat i do dalších zemí v Evropě, což na kvalitě oblečení, obuvi i doplňků pro děti rozhodně není nijak znát. A není to jen kojenecké oblečení, v sortimentu G-mini totiž najdete dokonce i dětské kočárky, autosedačky nebo přebalovací podložky a drobnosti, které jsou pro rodiče i jejich děti naprosto nezbytné.

Pod značkou G-mini se skrývají i značky Chicco nebo Piccollo 

Pod značkou G-mini je na český trh dodávám i sortiment značek Chicco nebo Piccollo, které jsou mezi rodiči zvlášť oblíbené, na čemž se mimo kvality podílí i poměrně nízká cena. Výrobky těchto značek podléhají velmi přísné kontrole, tím pádem jsou pro kojence zdravotně naprosto nezávadné.

Jistá forma péče je věnována i správnému výběru materiálů, které se značně podílejí nejen na kvalitě, ale i právě zdravotní nezávadnosti. Kojenecké oblečení G-mini se na základě hodnocení rodičů řadí mezi jedno z nejlepších na současném trhu a to nejen pokud jde o oblečení.

Široký sortiment dětského a kojeneckého oblečení lze zakoupit prakticky v jakékoli kamenné prodejně zaměřující se na prodej dětských potřeb a oblečení. Funkčnost, design a kvalita jsou v souvislosti se značkou G-mini na prvním místě. Pokud i vy dáváte přednost tomu nejlepšímu a zároveň cenově přijatelnému, nabídkou G-mini rozhodně nebudete zklamáni.

Dětské a kojenecké oblečení G-mini je možné zakoupit jak prostřednictvím některých kamenných prodejen, tak i internetových obchodů, které se specializují na prodej dětského oblečení, doplňků a potřeb.

Vložil Oblečení pro miminka | Štítek , , , | Zanechat komentář

Česká výroba kojeneckého oblečení

Již po několik se v České republice firmy specializují na výrobu dětského a kojeneckého oblečení. A nenechte se mýlit, provozováno je jich hned několik. Prodej českého kojeneckého oblečení probíhá zpravidla prostřednictvím internetu a oblečení je určeno pro všechny děti, jejichž rodiče jim chtějí dopřát jen to nejlepší. Pokud jste to právě vy, kdo chce pro své děti jen to nejlepší a oblečení z příjemných a odzkoušených materiálů, najděte si svou firmu, která pro vás bude vyrábět oblečení české výroby ještě několik let. Nabídka je poměrně rozsáhlá a o dětské oblečení české výroby tak rozhodně není nouze.

Dětské oblečení české výroby seženete hlavně na internetu 

Provozováno je jen minimum kamenných obchodů, které se přímo zaměřují jen na prodej kojeneckého oblečení české výroby. Víc než dost jich ale najdete na internetu a navíc přináší velmi dobré podmínky prodeje. Pokud objednáte a zaplatíte oblečení a následně zjistíte, že velikost nebo střih nejsou takové, jako jste předpokládali, je možné vyměnit oblečení kus za kus nebo požádat o vrácení peněz.

Internetové obchody s kojeneckým oblečením se snaží vycházet svých novým i pravidelným zákazníkům vstříc a navíc se můžete dočkat i poštovného zdarma, pokud nakoupíte za vyšší částku jak 1 000,- Kč. Kromě oblečení v obchodech můžete narazit na hračky, které nejsou naprosto nezbytnou součástí každé domácnosti, kde jsou děti.

Kojenecké oblečení od českých firem podléhá velmi přísnému testování a na jeho výrobu jsou používány jen ty nejlepší materiály. Oblečení je vyráběno na základě ověřených a vyzkoušených střihů. České firmy navíc sbírají zkušenosti hlavně prostřednictvím rodičů, kteří mají s oblečením největší zkušenosti a přesně vědí, co je dobré a co nikoli.

Vložil Oblečení pro miminka | Štítek , , , | Zanechat komentář

Luxusní oblečení pro miminka

Rodiče volí pro své děti hlavně oblečení praktické. Důvod je naprosto evidentní. Děti běhají, radují se, často skáčou do kaluží a posedávají na písku nebo jiných místech, kde se pravidelně zašpiní.

Luxusní oblečení tak na běžné procházky nebo výlety nepřipadá pro většinu rodičů v úvahu.

Čas od času ale nastane výjimečná příležitost, kdy je nutné sáhnout po lepším a slušivějším oblečení, než jsou klasické tepláky a tričko, které jste jen tak vytáhli ze skříně.

Vzácným příkladem jsou svatby, společenské události nebo dokonce návštěva divadel, kam by si dokonce i děti měly obléknout něco lepšího, než nosí běžně. Už dávno totiž neplatí, že dětem je pokud jde o dodržování dress-code, všechno odpuštěno. Právě naopak. V dnešní době jsou děti velkou vizitkou svých rodičů.

Luxusní dětské oblečení je u nás velmi snadno k dostání, ačkoli si to možná neuvědomujeme. Za luxusní oblečení totiž není dnes považováno jen oblečení, které nese nálepku těch nejlepších světových značek a návrhářů, ale i například dětské oblečení značky United Colours of Beneton, Zara nebo Next. Právě v těchto běžných obchodech, ve kterých možná nakupujete i pro sebe, najdete velmi pikantní kousky dětské nabídky, která padne vašim dětem jako ušitá na míru. Chcete-li ale svým dětem obléknout něco daleko výjimečnějšího, rozhodně se nezdráhejte sáhnout i po oblečení značek Baby Dior, Roberto Cavalli, Armani Junior nebo Dolce a Gabbana a Burberry. 

Nabídka luxusního oblečení i doplňků přitom nezahrnuje jen sortiment určený větším, předškolním a školním dětem, ale dokonce i novorozencům. Luxusní značky si na kojeneckém oblečení dávají skutečně záležet a u nás lze luxusní oblečení pro miminka objednávat hlavně prostřednictvím internetu.

Cena oblečení pro miminka od luxusních značek neklesá pod 1 000,- Kč, závisí pochopitelně i na daném kousku a značce, do které své děti oblečete.

Vložil Dětské značkové oblečení | Štítek , , , | Zanechat komentář

Oblečení pro nedonošená miminka

Některé maminky nakupují kojenecké oblečení už od první chvíle, kdy se o svém těhotenství dozvědí, jiné zase až poté, co se dozvědí přibližnou váhu děťátka po porodu. U nedonošených dětí je ale nutné postupovat velmi opatrně. Pokud se tedy vaše miminko narodí dříve, než si sami přejete, klasické oblečení ve velikosti 56-62 můžete rovnou odložit bokem. Vaše novorozeně z něj totiž vypadne, bude až příliš velké a sedět mu nebudou dokonce ani kojenecké ponožky. Nedonošené děti jsou daleko menší, křehčí a méně obratné, než je tomu u dětí narozených v řádném termínu.

U nedonošených dětí je navíc nutné dávat pozor, aby bylo miminko neustále v teple, ideální je doma přitápět, jak jen je to možné. Vám možná bude velké horko, ale vašemu děťátku bude i v oblečení a teplé dece tak akorát.

Oblečení pro nedonošená miminka v klasických obchodech s kojeneckým oblečením s největší pravděpodobností neseženete. V současné době je jen pár prodejen, které se zaměřují jak na prodej klasického kojeneckého oblečení, tak i oblečení pro nedonošená miminka. Pokud jde o internet, rozhodně nepřijdete zkrátka. V internetových obchodech najdete stejně krásné oblečení pro nedonošená miminka jako v každé jiné prodejně s oblečením a navíc je pro vás výhoda, že velikost oblečení začíná někde na velikostech 44. Lze samozřejmě sehnat i oblečení menších velikostí, většinou je ale na objednávku.

Sortiment oblečení pro nedonošená miminka je naprosto identický a rozhodně se rodiče nemusí obávat toho, že by nebylo z čeho vybírat. Oblečení je přitom stejně pěkné a disponuje kvalitními materiály, jako je tomu u oblečení pro kojence klasických velikostí.

Vložil Kojenecké oblečení | Štítek , , , | Zanechat komentář

Oblečení pro miminka do porodnice

Příchod miminka na svět je doslova zázrak, který je primárně radostí. V druhé řadě ale i jistou starostí a finančním výdajem navíc, protože miminku je nutné s předstihem zakoupit dostatečné množství oblečení a dalších potřeb, které rozhodně využijete jako maminky už v porodnici. Tašku do porodnice byste přitom měly balit s dostatečným předstihem. Mezi kontrakcemi budete jen velmi těžko balit tašku a ještě myslet na to, co jste všechno zapomněla. Vyhraňte si proto čas a pusťte se do balení minimálně několik týdnů předem. Balit totiž budete nejen věci pro sebe, ale hlavně pro miminko.

Mimo jiné je ale i spousta dalších věcí, které se vám bezprostředně po porodu budou rozhodně hodit.

Volba novorozeneckého oblečení pochopitelně závisí i na ročním období, během kterého se vám miminko narodí. Nelze ale zapomínat ani na takové drobnosti, jako je například autosedačka. Už po porodu je totiž nutné dítě převážet v autě přímo v autosedačce a nikoli na přední sedačce, ale na zadních sedadlech.

Většina porodnic má k dispozici náhradní oblečení pro miminka, ale vždy je dobré mít nějaké to oblečení v zásobě. To ostatně neplatí jen pro odjezd z porodnice domů, ale i pro celý pobyt v porodnici, který se klidně může protáhnout i na jeden týden. Jde-li o velikosti, novorozencům se zpravidla pořizují velikosti oblečení 56-62 – přibližnou velikost vám řekne váš lékař už před porodem.

Co zabalit do porodnice: 

 • 2x kojenecké bodýčko 
 • bavlněnou čepičku 
 • bavlněný svetřík 
 • balvněné dupačky 
 • rychlozavinovačka 
 • dětský krém a olejíček 
 • 2x bavlněné ponožky 
 • 2x malé osušky 
 • bavlněné rukavičky proti poškrábání tvářiček 
 • 1x balení jednorázových plen (3-5 kg) 
 • 3x jednorázové podložky na přebalování 
 • 2x látkové pleny
 • 1x balení neparfemovaných vlhkých ubrousků 

 

Vložil Kojenecké oblečení | Štítek , , , | Zanechat komentář

Retro oblečení 80. léta

Prvky, oblečení i doplňky 80. let se pomalu ale jistě vrací nejen do ulic celého světa, ale dokonce i na přehlídková mola. 80. léta výjimečná mnoha skutečnostmi a móda k nim pochopitelně patřila naprosto neodmyslitelně. Vyznačovala se legínami, které jsou v dnešní době zvlášť populární, mrkváčemi a samozřejmě i velmi výrazným líčením, které je díky novým kosmetickým produktům v dnešní době daleko střídmější, ale dívky se rtěnkami ani očními stíny tak jako tak nešetří. Retro oblečení 80. let tak už dávno není jen výsadou pro tomu určené společenské události nebo studentské párty, ale dokonce i běžného nošení.

Výjimkou ale pochopitelně nemohla být ani barevná trička. Pestré barvy obecně převládaly na většině oblečení, ať už šlo i trička nebo jiné módní oblečení té doby. Zajisté si také velmi dobře vzpomenete na zakasaná trička do kalhot nebo legín, což bylo výsadou všech, kdo šli s dobou. Jinak tomu ostatně není ani dnes. Trička se zase vracejí do kalhot, legíny jsou prodávány na každém rohu a to ostatně platí i o kalhotách střihu nahoře široké, dole úzké.

V současné době je možné se zúčastnit různých párty, které jsou zaměřeny právě na retro 80. let. Podmínkou je, aby byl každý účastník oblečen v takovém stylu, jako vyžaduje tematika dané události. Ne každý má ale doma k dispozici retro oblečení, a pokud jej chcete pořídit, rozhodně si připravte i pár tisíc korun. Originální retro oblečení není právě nejlevnější záležitostí a spolehnout se tedy můžete například na půjčovny, kde si zaručeně vyberete. Půjčovny přináší několik desítek různých kostýmů, které jsou ve stylu retro 80. let. Na každé párty pak budete vypadat jako skutečné hvězdy té doby.

Vložil Oblečení retro stylu | Štítek , , , | Zanechat komentář

Kostýmy retro a hippies oblečení

Chystáte se na tématickou párty, která vyžaduje originální kostým? Takových společenských akcí je v poslední době víc než dost a podmínkou pro účast na takové párty, je většinou kostým. Na oblíbenosti neztrácí ani retro párty, které jsou jako stvořené pro oblečení v retro a hippie stylu.

Retro párty jsou i díky oblečení velmi veselé, barevné a především optimisticky naladěné. Na to má mimo jiné podíl i oblečení, které je plné pestrých barev a originálního stylu, pro který je retro a hippie oblečení tak oblíbené.

Retro a hippie oblečení, obuv a doplňky jsou poměrně finančně nákladné, a pokud právě tento styl není ten váš, je vhodné si pro některé příležitosti zakoupit kostým. Půjčoven kostýmů je dnes hned několik a většinu z nich najdete hlavně na internetu. Právě na internetových stránkách různých půjčoven kostýmů najdete kompletní nabídku retro i hippie kostýmů, ze kterých si zaručeně vyberete ten, který bude pro vaši párty ten nejlepší.

Nutno zmínit, že kostýmy jsou skutečně už na první pohled velmi originální a nechybí dokonce ani paruky, se kterými dosáhnete ještě originálnějšího vzhledu a možná, že budete dokonce k nepoznání.

Retro párty dnes rozhodně nejsou nic zcela výjimečného. Pokud jste kreativní, máte dobré nápady a samozřejmě i čas, můžete si nějaký retro a hippie kostým dokonce ušít doma sami.

Bohatě vám k tomu postačí vaše staré oblečení, které můžete sami doma potisknout, pomalovat nebo ho sešít tak, aby vypadalo co možná nejoriginálněji.

Vložil Oblečení retro stylu | Štítek , , , | Zanechat komentář

Kik oblečení internetový obchod

V prodejnách Kik můžete sami sebe a dokonce i svou rodinu obléknout doslova od hlavy až k patě. V současnosti se v České republice nachází hned několik poboček, kde naleznete kompletní sortiment, dalších několik desítek je provozováno ve zbytku Evropy.

Mimo kamenných prodejen je provozován i internetový obchod, kde si každý zájemce může pohodlně nakoupit přímo ze svého domova. To ostatně neplatí jen v souvislosti s oblečením, ale i například domácími potřebami a dalšími nezbytnostmi, které jsou v běžném životě naprosto nepostradatelné.

V současné době se Kik řadí mezi jednoho z největších maloobchodních prodejců a to nejen v České republice, ale hlavně v Evropě, kde se nachází několik set poboček. Oblíbenost maloobchodu Kik pramení hlavně z toho, že nabízí cenově přijatelné spotřební zboží a to včetně oblečení, kterým rozhodně nepohrdnou ani ti nejnáročnější. Zejména rodiče si zde přijdou na své, protože Kik přináší velké množství dětského oblečení, které je vyrobené ze zdravotně nezávadných materiálů, je příjemné a navíc cenově dostupné. Oblečení je nabízeno jak v kamenných prodejnách, kde je zároveň možné zboží vyzkoušet a detailně si jej prohlédnout, ale i v oficiálním internetovém obchodě, kde najdete kompletní nabídku nejen pokud jde o oblečení, ale i další sortiment, jenž zahrnuje již zmíněné spotřební zboží.

Pokud jde o internetový obchod, nutno zmínit, že je v němčině, lze samozřejmě použít překlad stránky. Na objednávání zboží to nic nemění, je ale nutné se informovat o případné reklamaci, zejména o době jejího trvání. Zboží je zpravidla zasíláno ze zahraničí, kam je samozřejmě nutné zaslat i případnou reklamaci, pokud byste se zbožím nebyli spokojeni.

Vložil Pracovní oděvy a obuv | Štítek , , , | Zanechat komentář